Şekilli Semboller - Nick Sembolleri - PUBG Şekilli Semboller

Şekilli Semboller: Klavyede olmayan nick sembolleri kopyalayın ve yapıştırın. Göz alıcı ve çeşitli pubg şekilli semboller!

Beğendiğiniz Sembolün Üzerine Tıklayın ve Kopyalayın

❤️
〽️
?
?
?
¤
§
©
Ø
ø
ɷ
?
Ω
σ
҂
א
٭
چ
۞
҈
҉
Ä
Å
Δ
α
ß
C
ď
Σ
Ξ
є
Ǥ
Ĝ
Ǥ
ђ
Ï
ɨ
Ł
η
۝
Ƥ
Ɋ
я
Ş
š
Ŧ
Ƭ
Ѿ
ω
x
×
Ƴ
Ÿ
Ɣ
Ƶ
฿
Đ
Ɇ
ł
J
Ø
Q
Ʉ
V
Ӿ
Ɏ
ɐ
q
ɔ
p
Ǝ
ǝ
ɟ
ɓ
ɥ
ı
ɾ
ʞ
l
ɯ
u
o
Ԁ
d
b
ɹ
s
ʇ
n
ʌ
ʍ
x
ʎ
z
?
?
?
¼
½
¾
¿
฿
¢
ɖ
£
ƒ
Ł
$
¥
¤
西
Ѧ
Ӄ
ͣ
ͤ
ͥ
ͦ
ͧ
ͨ
ͩ
ͪ
ͫ
ͬ
ͭ
ͮ
ͯ
֟
ͨ
ʰ
ʲ
ʳ
ˢ
ʷ
ˣ
ʸ
ᶿ
ʰ
ʲ
ˡ
ʳ
ˢ
ʷ
ˣ
ʸ
ʱ
ʴ
ʵ
ʶ
ˠ
ˀ
ˁ
ి
ৡึ
?
๖ۣۣۜА
Ǻ
Ä
Ą
Λ
Ã
Æ
λ
Α
Ά
Ā
α
ǻ
ά
ą
ǻ
å
â
ã
ā
ª
â
ä
ā
Å
à
Ά
ά
Ä
Ǻ
ǻ
Λ
ă
À
â
á
Á
Ą
а
ǽ
๖ۣۣۜB
β
฿
ß
Ђ
Ɓ
ƀ
๖ۣۣۜC
Ç
¢
ç
Č
ċ
Ċ
ĉ
ς
Ĉ
ć
Ć
č
¢
Ç
ĉ
ć
ς
č
ċ
Ç
Ć
¢
ć
ç
ς
Ĉ
с
ĉ
Ċ
©
ċכ
Č
๖ۣۣۜD
Ɗ
Ď
Đ
ď
đ
ð
ȡ
๖ۣۣۜE
Ė
Ē
Ę
Ě
Έ
ξ
Ê
È
É
£
ē
ė
ě
ę
ê
é
è
ع
Є
є
έ
ε
๖ۣۣۜF
ƒ
φ
๖ۣۣۜG
Ǥ
ǥ
Ĝ
ĝ
Ğ
ğ
Ġ
ġ
Ģ
ģ
פ
๖ۣۣۜH
Ĥ
Ħ
ħ
Ή
Ћ
ђ
Һ
ң
๖ۣۣۜI
ί
ι
Ï
Ί
Î
ì
Ì
í
Í
î
ϊ
ΐ
Ĩ
ĩ
Ī
ī
Ĭ
ĭ
İ
į
Į
๖ۣۣۜJ
Ĵ
ĵ
ɉ
๖ۣۣۜK
Ќ
k
ќ
ķ
Ķ
Ҝ
ҝ
๖ۣۣۜL
Ŀ
ŀ
£
Ĺ
ĺ
Ļ
ļ
λ
Ł
ł
ľ
Ľ
ȴ
Λ
๖ۣۣۜM
ʍ
ḿ
๖ۣۣۜN
η
ñ
ח
Ñ
ή
ŋ
Ŋ
Ń
ń
Ņ
ņ
Ň
ň
ʼn
ȵ
๖ۣۣۜO
٥
Ό
ó
ό
σ
ǿ
Ǿ
Θ
ò
Ó
Ò
Ô
ô
Ö
ö
Õ
õ
ø
Ø
Ό
Ō
ō
๖ۣۣۜP
þ
Þ
ρ
Ҏ
ҏ
ק
๖ۣۣۜQ
q
Q
Ǭ
ǭ
๖ۣۣۜR
ř
Ř
ŗ
Ŗ
ŕ
Ŕ
๖ۣۣۜS
ȿ
ى
§
Ś
ś
š
Š
ş
Ş
ŝ
Ŝ
$
ֆ
๖ۣۣۜT
T
t
τ
ΐ
Ţ
ţ
Ť
ť
ŧ
Ŧ
๖ۣۣۜU
Ũ
ύ
ϋ
Ù
ú
Ú
ΰ
ù
Û
û
Ü
Џ
ü
Ũ
ũ
Ū
ū
Ŭ
ŭ
ų
๖ۣۣۜV
v
๖ۣۣۜW
Ŵ
Ш
Щ
ω
ώ
ш
щ
๖ۣۣۜX
χ
x
๖ۣۣۜY
ɣ
ϒ
ɤ
๖ۣۣۜZ
ɀ
¯\_(ツ)_/¯
☆(☢‿☢)☆
♥‿♥
ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
(❛‿❛✿̶̥̥)
(❁´◡`❁)
⎝ツ⎠
❀◕ ‿ ◕❀
(╹ェ╹)
(◠︿◠✿)
▄︻̷̿┻̿═━一
╾━╤デ╦︻
(▀̿Ĺ̯▀̿ ̿)
ᕕ( ͡° ͜ʖ ͡°)▄︻̷̿┻̿═━一
ƪ(˘⌣˘)ʃ
ᕕ{ ͒ ʖ̯ ͒ }ᕗ
ヘ(^_^ヘ)
ヽ(ヅ)ノ
(¬_¬)ノ
♥~(◡‿◕✿)
┬─┬ノ( ◕◡◕ ノ)
( ͡ᵔ ͜ʖ ͡ᵔ )
(╯°□°)╯
ಠ益ಠ
❦❦ﷻ
(-’๏_๏’-)
❚█══█❚
⚆ _ ⚆
⌐╦╦═─
[̲̅$̲̅(̲̅1̲̅)̲̅$̲̅]
(•◡•) /
(ノ◕ヮ◕)ノ*:・゚✧
\(^-^)/
٩(●̮̮̃•̃)۶
╰[ ⁰﹏⁰ ]╯
↖(^Ω^)↗
⎝ཌད⎠
(⁎˃ᆺ˂)
⁎̯͡⁎༄
☀≡☀
٩(×̯×)۶
(ง ° ͜ ʖ °)ง
(•ω•)
ಠ‿↼
⊂◉‿◉つ
⨶‿⨶
ᕙ(◕ਊ◕)ᕗ
(≧◡≦)
ԅ། – ‸ – །ᕗ
(✿◠‿◠)
(ᵔᴥᵔ)
ヽ(゚ー゚*ヽ)ヽ(*゚ー゚*)ノ(ノ*゚ー゚)ノ
◔̯◔
ヽ(´▽`)ノ
(▰˘◡˘▰)
ᕕ( ཀ ʖ̯ ཀ)ᕗ
≧☉_☉≦
ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ
¬_¬
(° ͡ ͜ ʖ ͡ °)
乂❤‿❤乂
ᬊ᭄
ᬊᬁ
׺°”˜`”°º×
₡ŁA҉N҉
tєค๓
ᴿᵉˢᵖᵉᶜᵗ
ʝօɨռ
թг๏
ᴸᴵᶠᴱ
๖ۣۜ
๖ۣۜℋค℘℘ℽ
๖ۣ•҉
ᴳᵒᵈ
ᴵᴺรᵀᴬ
ᴿᴬᴳᴱ
ᴳᵒ
█▬█ █ ▀█▀
乃丹刀
ό
ᴵᴬᴹ
ᴬᴳᴬᴿ
?????
Ƥlคץร
ᶠᴬᴷᴱ
⏤͟͟͞͞★
C҉✖
є҉
๖ۣT҉
lเttlє
༼℘ⷬℜⷢℴⷪ༽
ᴿᴼᵞᴬᴸ
ꪶ࿋྄ིᤢꫂ
【Ø】
ΔCΣ♠
Æ⚡
〖ᗩℱᎶ〗
〖ᗩǤ〗
Ⱥచ ⚡
ᗋƓℱ苏❥
༺ѦҞ༻
〖Ѧק〗
༄ Λ࿆ຮ࿆ℏ࿆ ✘
〖ᗩᐯᗩ〗
ダAƵΣダ
ζ?6?
Ƀ͢͢͢Ƀ㉺
〖乃ѺÐ〗
ƁᙈββŁΣßΛĻŽ
ℬυᖇ??
Շhaη
Ðʍ✌
ÐЯ
【ℰℭỬ】
『ΣℓŦ』
【ΣЯ∆】
⎛ΣℜŦ⎞
ξฬṧ
ℱΛɮ☣
﴾ƑĠ﴿
๖ۣۜℱɲẋ☬
Ɠoblins
ᎶⷯᎧⷠᎧⷠᏦⷠ
ģŤǤ
Heяø ⚡
것ɪɢ것
༺ﷻᴵᴼᴺ☣
㍇⃝ᴵᵖ
IㄚI
【≽ܫ≼】
♔〖Ḱℕ〗♔
₭ΘĐ ♛
[ӃŁɃ]
♔〘Ł€Ꮆ€ŇĐ〙♔
【๓คς〗ツ?
[MG]
MƓR! ✌
??✦
мoℓαɢ вαℓ 랜
?sv?
〖ƝƁƘ〗
『???』
ℕᏳℤ♛
ทۖฐ长♚
ภ₮℘♜
ØŠ
⨶ฬ?
【ρØ7】
ᴾᴬᴷ 숬
ƤคƬ٭͢
【₱€】
ƤǤƒ
ᎮᎮᏳ?
〖アک〗
๖ۣۜQž乡
〘ЯбG〙
ℛℰ✨
ℛɨᎮ昇
ℜŦӃ
㊧Š₳Ðآ₴๛
Skβ畝
Ŝ?OWⱠῩ
〖?ᗰ?〗
ຮо͠ɴ✨
๖ۣۜṦ☯Ṧ
༺ᔕ.Ƴ.Ǥ༻
〖??〗
Ƭ͜͡Ͼ
ƬǤ♚
ƬIGΛR
『ŤҜ』
定๏℘
Ƭ͢Ʀ祝
〘丅ℝᎶ〙
〖┭∮〗
꓅꒽Ꮪᯓ
ƬψƬ ☢
ᗯᗩᖇᗪ♜
〖₩Ā₩〗
ฬ?
ὦɧ
ᙡѺᒪℱ⌁
⦃๖ۣۣۜX℟₦ツ⦄
『ƔŤṦ』
๖ۣۜZΞUS༻
囚Ƶ͢ǤR
?ℜ
ƵŦ✿
★Ꭾ☯Ꮭ☯★
シŘβ シ
ℕᏳℤ♛
ℱη࿊?
₭ΘĐ ♛
Ɠoblins
Ҝƛℒ✤
Ðʍ✌
〖ITZ〗
ℛɨᎮ昇
【ρØ7】
[Ek$!]
ģŤǤ
【尺ㄥ匚】
〚Ƴภ〛
ƬℓƓ ♢
【¥Ŧ】
〖Ƨ∁℟〗
⫷♔ツ⫸
ŦŘǤŦ
۞
🌠
🌟
💫
🌃
🔯
©
®
§
✌️
☝️
✍️
¢
$
£
¥
฿
¤
ƒ
︿
«
»
°
ø
؂
°
ϟ

Şekilli Semboller Yapma! Nick Semboller Nasıl Yapılır 2024?

Şekilli nick oluşturmak için birkaç farklı yöntem vardır. En basit yöntem, kopyalayıp yapıştırabileceğiniz şekilli semboller ve emojileri içeren bu sayfayı kullanmaktır. Unicode nick sembol tablolarını incelemek başka bir seçenektir. Sitemiz üzerinden kolaylıkla şekilli sembolleri tek tık ile beğendiğiniz semboller kopyalayabilirsiniz. Ücretsiz hemen deneyin!

Klavyede Olmayan Sembolleri Nasıl Yapılır 2024?

Klavyede doğrudan erişilemeyen çok sayıda sembol bulunmaktadır. Unicode, her karaktere özel bir numara veren bir standarttır. Bu sayede farklı semboller oluşturulabilir. Karakterin alt kodu, yeni semboller eklemek için klavyenizde yazabileceğiniz kısa bir koddur.  Örneğin, ALT + 1 = ☺.

Şekilli semboller sayfamızda bir çok oyunlarda, sosyal medyalarda kullanabileceğiniz klavyede olmayan şekilli nick semboller hizmetini sunuyoruz. Ücretsiz hemen deneyin! ve kopyalayın kolaylıkla istediğiniz platforma yapıştırın.

Yazı Sembollerinin Kullanım Amacı

Havalı semboller, kullanıcı adınızı güzelleştirmek, sosyal medya gönderilerinizde kullanmak veya metinlerinizi öne çıkarmak için kullanabilirsiniz. Farklı dilleri konuşan insanlarla da bu güzel sembollerle harika semboller paylaşabilirsiniz. Beğendiğiniz sembollerden herhangi bir  nick sembolü kopyalamak için üzerine tıklamanız yeterlidir.

Bazı Çok Tercih Edilen Özel Semboller Nelerdir?

Gülen yüz (☺️), yıldız (✨), kalp (❤️) ve müzik notası (♫) en popüler özel sembollerdir. Tabii ki, bu şekilli sembol sayfasında aralarından seçebileceğiniz çok daha fazlasını bulabilirsiniz. Web sayfamızda +500 yakın şekilli nick semboller yer almaktadır, kopyalamak için üzerine tıklamanız yeterlidir.

Şekilli Sembol Kullanımı 2024

Klavye kısayolları veya alt kodlar, çok sayıda özel sembol ve emoji yazmanızı sağlar. Bu yöntemlerle erişilemeyen bazı semboller de vardır. Unicode sembol tabloları veya özel emoji ve sembol listeleri gibi kaynaklardan semboller kopyalayarak oyun ve sosyal medya platformlarında kullanılabilir.

Oyunlarda Kullanılan Semboller

Nick Semboller daha çok çevrimiçi oyunlarda, kullanıcı adlarını ya da takma isimler öne çıkarmak için sayılar ve şekilli nick semboller sıklıkla kullanılır. Kullanıcılar, PUBG, Fortnite ve League of Legends, Counter Strike, Mobile Legends, gibi popüler video oyunlarında sıra dışı nickler oluşturarak diğer oyuncuların ilgisini çekmeyi amaçlar. Oyuncuların kişiliğini ve tarzını bu farklı harfler ve semboller yansıtabilir ve rakiplerine ve takım arkadaşlarına karşı bir izlenim bırakabilir.

Sosyal Medyada Kullanılan Semboller

Şekilsel semboller ve emojiler, gönderilerin, durumların ve hikayelerin sosyal medya platformlarında dikkat çekmesini sağlar. Kullanıcıların kişisel varlıklarını özelleştirmelerine ve kişisel tarzlarını yansıtmalarına yardımcı olan şekilli semboller ve yazı tipleri, Instagram biyografi alanlarında, Twitter profillerinde ve Facebook duvarlarında bulunabilir. Sizlerde kolaylıkla profillerinizi, biyografilerinizi özelleştirmek için, web sayfamızda bulunan şekilli semboller kopyalayarak yapabilirsiniz.

Nick Sembolleri Nasıl Kopyalanır?

Web Sayfamızda nick sembolleri hizmetini ziyaretçilerimize sunuyoruz. Instagram, Twitter, Facebook , Tinder, Steam, Discord, Tiktok veya  oyunlarda, sosyal medya sitelerinde nick sembolleri kullanmak artık çok kolay. Nick sembolleri aşağıdaki adımları takip ederek kolaylıkla sembolleri kopyalayabilirsiniz.

  • Sekillinick.org sitemize bilgisayar veya telefondan giriş yapın.
  • Nick sembolleri içinde seçim yapın.
  • Beğendiğiniz sembollerin üzerine tıklayıp kopyalayın.
  • Instagram, Facebook veya oynadığınız oyunlara 'Yapıştır' işlemini yapabilirsiniz.

Klavyede Olmayan Semboller

Klavyede Olmayan Semboller, Nasıl Kopyalanır?

Sekillinick.org sitesine girin, menüden "Şekilli Semboller"e tıklayın. Birçok şekilli nick sembolleri göreceksiniz. Beğendiğiniz sembolün üzerine tıklayarak istediğiniz platforma yapıştırabilirsiniz.

Klavyede olmayan semboller, harfler ve sayılar, PUBG, Mobile Legends gibi oyunlarda nick oluşturmak isteyenler için çeşitli ve güzel seçenekler sunar.

Özellikle oyun ortamlarında akılda kalıcı olmak ve etki bırakmak isteyenler için nick sembolleri ve harfler büyük önem taşır.

Nick sembolleri sadece oyunlarda değil, aynı zamanda sosyal medya platformlarından biri olan Instagram'da, WhatsApp, Telegram, Twitter gibi birçok sosyal medyada da tercih edilir.

Farklı emojiler, sembolleri arasından seçim yapmak için "Kalp Emojiler" içeriğimize göz atabilirsiniz.

Klavyede olmayan semboller, yazıların ve iletilerin estetik ve çekici bir görünüm kazanmasına katkı sağlayan özel karakterlerdir. Bu benzersiz semboller, metinleri daha dikkat çekici ve özgün hale getirerek içeriğinizi diğerlerinden ayırmanıza yardımcı olabilir. Özellikle sosyal medyada ve çeşitli platformlarda paylaşımlarınızda kullanılan bu semboller, takipçilerinizle etkileşimi artırabilir ve içeriğinizi daha akılda kalıcı hale getirebilir.

İsim sembollerle metinlerinizi kişiselleştirmek artık çok daha kolay. Klavyede olmayan sembolleri kopyala ve yapıştır, içeriklerinizi özgü bir hava kat. Bu semboller, sadece görsel olarak çekici olmakla kalmaz, aynı zamanda içeriğinizin paylaşılabilirliğini artırabilir. Örneğin, başlıklarınıza veya önemli ifadelere bu sembollerle vurgu yapabilir ve kullanıcıların dikkatini çekebilirsiniz.

Şekilli semboller, kişiliğinizi daha etkileyici hale getirebilir. Bu semboller, size benzersiz bir tarz kazandırır ve çevrenizdekilere farklılığınızı gösterme şansı verir. Farklı alanlarda bu sembolleri kullanabilir ve etkinizi artırabilirsiniz. Kullanıldığında, insanlar bu özel dokunuşunuzu fark ederler. Şekilli sembollerin çeşitli kullanım alanları bulunmaktadır ve siz de bu alanlarda kullanarak kendinizi öne çıkarabilirsiniz.

Nick Sembolleri, PUBG şekilli semboller, Mobile Legends gibi oyunlarda kullanıcı adlarını oluşturmak isteyenler için bir çok şekilli semboller koplayın. Özellikle oyunlarda akılda kalıcı olmak ve iz bırakmak isteyenler için çeşitli semboller ve harfler tercih edilir. Ancak bu semboller ve harfler sadece oyunlarda değil, aynı zamanda Instagram, Whatsapp, Telegram, Twitter gibi birçok sosyal medya platformunda da popülerdir. Farklı sayılar, harfler ve sembollerle ilgili daha fazla seçenek için "Harfler" içeriğimize göz atabilirsiniz.